Projekt : Wild’n’Glow – Beauty Inside Out

 

Projekt Wild’n’Glow

 

W Wild’n’Slow powstaje nowy projekt – len dla zewnetrznego piękna i narodziny Wild’n’GLOW z ziołami dla wewnętrznego piękna.

Okazuje się bowiem, że mam w życiu dwie pasje: modę i zioła. Długo zastanawiałam się, jak je połączyć aby były spójne.

Nie tylko jestem twórczynią marki Wild’n’Slow, studiuję ziołolecznictwo we Francuskiej szkole fitoterapii Ecole Lyonnaise des Plantes Médicinales.

Od półtora roku prowadzę warsztaty stacjonarne, na których holistycznie podchodzimy do zdrowia i urody. 

 

 

 

 

Moda & Uroda Holistycznie 

Spędzam czas marząc o ubraniach o dobrych krojach, znajdując piękne materiały, planując nowe modele. Ale też na zbieraniu ziół, suszeniu, robieniu ziołowych blendów i synergii na bazie olejków eterycznych.

Stało się dla mnie oczywiste, że powinnam podzielić się z Tobą moim postrzeganiem wewnętrznego piękna wspieranego naturą.

Podobnie jak ubrania, zioła mogą nas upiększać, odmładzać, wzmacniać, wydobywać z nas samo piękno.

 

Uroda Inside Out

 

Koncepcja inside-out beauty jest mi szczególnie bliska, ponieważ jestem przekonana, że piękno naszej skóry, jej jędrność, elastyczność i zewnętrzne zdrowie – jej glow – zależy od tego, czym karmimy nasze ciało.

Świadoma pielegnacja ciała i świadomy wybór ubrań idą ze sobą w parze – opowiadają o nas historię i wydobywają nasze naturalne Glow.

 

 

 

Przewodnik Uroda Inside Out

Do urody mam bardzo holistyczne podejście. Jestem przekonana, że piękno zaczyna się od wewnątrz.

Dlatego stworzyłam przewodnik o urodzie inside out, w którym dzielę się tajemnicami fitoterapii.

Skóra to coś więcej niż tylko zewnętrzna powłoka ochronna, to organ sam w sobie, działający jak filtr, który pochłania, wydziela i eliminuje. 

Skóra jest doskonałym wskaźnikiem ogólnego stanu naszego zdrowia. Podczas gdy starzenie się skóry jest normalnym zjawiskiem fizjologicznym, siedzący tryb życia, nadmierna ekspozycja na słońce i zanieczyszczenia, nieodpowiednia dieta lub brak witamin, minerałów lub ochronnych fitoskładników może prowadzić do wysuszenia skóry i przyspieszonej utraty elastyczności.

 

 

 


przewodniku Inside Out Beauty

proponuję Ci kilka naturalnych i niesamowicie skutecznych praktyk, które sprawią że Twoja skóra stanie się bardziej nawilżona, odżywiona, promienna i przecudownie glowy.

W przewodniku znajdziesz :

  • Balsamem Skin barrier Rescue na Zimę z przepisem na balsam ultra chroniący i regenerujący.
  • Ziołowy blend oczyszczająco – remineralizujacy skórę do picia.
  • Gesty które zoptymizuja utrzymanie promiennej skory z efektem „glow”

Copyright Wild’n’Slow 2023

Copyright Wild’n’Slow 2023