Taïs - spódnica musi się kręcić

 

Taïs

lip 5, 2018#WILDNSLOWGIRLS

Pasją Taïs jest taniec. Jej marzeniem było stać się profesjonalną tancerką.
Porusza się kocim krokiem. Jej elastyczne ciało w ruchu opowiada historię bez słów : o wolności, swobodzie, o jej prawdziwym ja.
Taïs ubiera niekrepujące ubranie aby jej ciało i dusza mogły wyrazić wszystko, co chce.
Odpowiadać na zmówienie TaÏs to odpowiadać na marzenie małej dziewczynki :
« spódnica musi się kręcić ».
To na pewno nie mógł być ołówkowy krój. Nie mogła być ani sztywna, ani ograniczająca ruchy forma. Musiała falować przy każdym kroku, tak by dawać efekt motyla.
Zastanawiałam się czy ma mieć kontrafałdy z przodu, ale szybko zrezygnowałam z tego pomysłu. Postawiłam na prostotę i wybrałam spódnice z koła z szerokim paskiem w talii.
Teraz jak TaÏs w niej chodzi, to tańczy.
Dziś Tais jest młodą kobietą spragnioną doznań, podroży. Ciekawą innych kultur i nowych horyzontów. Niecierpliwą by odkrywać nowe prawdy o sobie.
Wie, że nie musi być inna niż jest. Nie musi być ani szczuplejsza, ani grubsza, ani piękniejsza, ani wyższa, ani inteligentniejsza, ani zabawniejsza. Wie, że wszystko jest z nią w porządku.
Jest wolna. Jest wystarczająca.

 

Spódnica  zostala dumnie nazwana TaÏs i weszła do kolekcji Real People. Uszyta z koła, z szerokim pięcio centymetrowym paskiem zgrabnie podkreśla talie.  Z wygodnymi kieszeniami w bocznych szwach. Długość ponad kolano.
Jeśli, tak jak TaÏs, chodzisz sprężystym krokiem, wyrażasz swoje emocje poprzez taniec i ruch, Twoje ciało uwalnia się przy rytmach muzyki, to w spódnicy Tais będziesz czuła się jak w drugiej skórze. Gotowa na wyzwania, świadoma siebie i o sensualnych ruchach. Będziesz z łatwością wyżarzać swoja osobowość. Będziesz wolna.
Nie tylko w spódnicach Taïs wygląda bombowo. W tej stalowej minimalistycznej Helenie z półokraglym-sexy dekoltem na plecach przeistoczyła się w cudownie niewinną Vahiné!
Wyobrażam sobie jak owinięta intensywnym zapachem kwiatów plumerii, Taïs tańczy na plaży, a stalowe morze podkreśla kolor sukienki.
Sesja z Taïs była jak taniec, ekspresyjna, autentyczna, bez ram, a jednak ze stałą choreografią. Duet fotografka Naïa – modelka Taïs doskonale się zsynchronizowały by osiagnac efekt lekkieg tańca, co widać na zdjeciach.

 

Miałyśmy tony zabawy. Było jak zawsze bezpretensjonalnie, szczerze i prawdziwie. Tak jak lubimy!
Photos by Claire Naïa ❤️

Copyright Wild’n’Slow 2023

Copyright Wild’n’Slow 2023