linen suit

Wkrótce uruchamiamy  przedsprzedaż naszego najnowszego, lnianego garnituru.
Zachęcamy Cię już dziś do zapisu na naszą Wishlist, by w pierwszej kolejności dostać szczegółowe informacje o rozpoczęciu przedsprzedaży, i całym procesie z tym związanym.

Już dziś możesz wybrać swój kolor i rozmiar. Możesz również zarezerwować tylko spodnie lub tylko marynarkę. Napisz nam o tym w komentarzu w formularzu poniżej.

Tym razem proponujemy trzy wersje kolorystyczne: niebieski, zielony szmaragdowy i delikatny, lekki róż. Wszelkie kombinacje są możliwe.

blazer

Marynarka od dawna czekała na swoje wielkie wejście na scenę.
Potrzebowaliśmy trochę czasu, by dobrać odpowiedni krój do Waszych potrzeb. W końcu jest. Prosta forma, która przetrwa trendy, okrągły piękny kołnierz, głębokie kieszenie dla wygody, długość poniżej bioder dla stylu.
Zdecydowaliśmy się dać podszewkę tylko w rękawy i na karczek a w ramiona małe poduszki. To sprawia, że marynarka jest lekka i przewiewna, a jednocześnie trzyma formę.

paperbag pants

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy spodnie w stylu paperbag z podwyższonym stanem wiązane na pasek i ze zwężonymi nogawkami.
Opracowaliśmy je tak, by stan zatrzymywał się pod linią pępka i by były dospawane do różnego rozmiaru bioder. Długo pracowaliśmy nad wysokością talii, aby uzyskać dobrze układający się krój, który podkreśla sylwetkę, dopasowuje się do różnych morfologii.
Dzięki specjalnie stworzonemu asymetrycznemu zapięciu można je zawiązać wyżej w tali lub niżej na biodrach w zależności od upodobań i figury.

100% len

 
Wybraliśmy bardzo piękną 100% lnianą tkaninę. Len gwarantowany bez chemikaliów szkodliwych dla środowiska, ultra lekki, miękki i wygodny.
 
Aktualnie mamy dwóch dostawców lnu w zależności od koloru i gramatury tkaniny. To nasi dostawcy dokonują farbowania i obróbki tkaniny.
 
Jeden z nich to Świat Lnu, który posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co jest gwarancją na to, że tkaniny są farbowane bez szkodliwych środków chemicznych.
 
Drugi dostawca to Biotextil. Biotextil kupuje len od polskich i europejskich producentów, (Belgia, Białoruś, Francja….) i następnie farbuje na własne kolory. Ten dostawca każdego roku dostarcza nam oświadczenie o nietoksyczności tkanin.
 

PRZEDSPRZEDAŻ

dlaczego

 
Powód numer 1. Przedsprzedaż jest ekologiczna.
 
Dzięki temu szyjemy tyle ile potrzeba, bez marnotrawstwa surowców, energii, wody. Bez nadmiernej produkcji. Co jest dobre dla Planety, bo nie tworzymy nadmiaru. Szyjemy około 10% więcej na ewentualne wymiany.
 
Powód nr 2. Przedsprzedaż jest ekonomiczna.
 
Jest korzystna dla Ciebie, ponieważ możesz zakupić Lniany Garnitur w niższej cenie. Dzięki temu pracujemy bez pośredników, a co za tym idzie bez konieczności podwyższenia kosztów. Nie płacimy za dodatkowe magazynowanie. Nie mamy dead-stocków. Zero marnotrawstwa.
 
Dlatego, że #thereisnoplanetb

Copyright Wild’n’Slow 2023

Copyright Wild’n’Slow 2023