linen

STORIES 

Linen Stories to opowieść o świetliście wibrującym lnie. O cieniu, który nabiera życia w świetle. O jasności. To mariaż świetlistych i głębokich kolorów. 

To kapsuła zaprojektowana z myślą o połączeniu jesieni i zimy z wiosną i latem dzięki elementom, które uwalniają nas od sezonów, gdyż można je nosić przez cały rok. 

Subtelne klasyki pozwalające na radosną kreatywność: koszule Bliss pasujące do wszystkiego, kombinezon Night&Day samowystarczalny, sukienki AKEMI i MARY’LIN o delikatnej kobiecości, od granatu przez oliwkową zieleń, odcienie ceglanej czerwieni po złamany róż i beż. Wszystko w szlachetnym certyfikowanym lnie, który poślubia sylwetkę i nigdy jej nie ogranicza.

BORN
TO BE

EKO I NATURALNIE

Kolekcja Linen Stories łączy styl i kobiecość z szacunkiem do natury. Wykonana w 100% z lnu, który jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku włókien. Jego farbowanie i zmiękczanie odbywa się według norm i procesów Oekotext

ETYCZNIE I Z JAKOŚCIĄ

#THEREISNOPLANETB

#THEREISNOPLANETB

Nie używamy plastiku, nasze opakowania nadają się do recyklingu. Dla Wild’n’Slow to nie trendy są najważniejsze. Chcemy tworzyć świadomą, ponadczasową modę slow i promować modę zrównoważoną pod każdym względem.

EKO I NATURALNIE

LOKALNIE I TRANSPARENTNIE

ETYCZNIE I Z JAKOŚCIĄ

Szyjemy w ostródzkiej szwalni w Polsce. Zwracamy uwagę na detale i pilnujemy, by nasze ubrania były jak najlepszej jakości.

LOKALNIE I TRANSPARENTNIE

EKO I NATURALNIE

Wszystko dlatego, że:

#thereisnoplanetb

len

DLACZEGO?

Len produkuje się w Europie: Francji, Belgii, Holandii, Polsce, gdzie obowiązują rygorystyczne normy dotyczące użycia pestycydów. 

 

Otwarta struktura lnu sprawia, że jest on oddychający, świetny na upały i szybkoschnący. Poza tym ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, a jego włókna są bardzo wytrzymałe.

Kupując lniany top oszczędzasz zużycie 13 półtoralitrowych butelek wody.

Copyright Wild’n’Slow 2020 | Project design SHABLON

Copyright Wild’n’slow 2019 | 2020
Project design SHABLON