linen

STORIES 

Linen Stories to opowieść o świetliście wibrującym lnie. O cieniu, który nabiera życia w świetle. O jasności. To mariaż świetlistych i głębokich kolorów.

Jest lato.
 
Lato to czas prostoty i beztroski, czas marzeń i kreacji, i słońca.
 
W letniej kapsule sylwetka jest swobodna, stawia na luz i ruch: miękkie bluzki w drobne paski, niezobowiązujące i delikatne sukienki, szczypta romantyzmu połączona z klasyką zatopiona w słonecznej świeżości.

BORN
TO BE

EKO I NATURALNIE

Kolekcja Linen Stories łączy styl i kobiecość z szacunkiem do natury. Wykonana w 100% z lnu, który jest jednym z najbardziej przyjaznych środowisku włókien. Jego farbowanie i zmiękczanie odbywa się według norm i procesów Oekotext

ETYCZNIE I Z JAKOŚCIĄ

#THEREISNOPLANETB

#THEREISNOPLANETB

Nie używamy plastiku, nasze opakowania nadają się do recyklingu. Dla Wild’n’Slow to nie trendy są najważniejsze. Chcemy tworzyć świadomą, ponadczasową modę slow i promować modę zrównoważoną pod każdym względem.

EKO I NATURALNIE

LOKALNIE I TRANSPARENTNIE

ETYCZNIE I Z JAKOŚCIĄ

Szyjemy w ostródzkiej szwalni w Polsce. Zwracamy uwagę na detale i pilnujemy, by nasze ubrania były jak najlepszej jakości.

LOKALNIE I TRANSPARENTNIE

EKO I NATURALNIE

Wszystko dlatego, że:

#thereisnoplanetb

len

DLACZEGO?

Len produkuje się w Europie: Francji, Belgii, Holandii, Polsce, gdzie obowiązują rygorystyczne normy dotyczące użycia pestycydów. 

 

Otwarta struktura lnu sprawia, że jest on oddychający, świetny na upały i szybkoschnący. Poza tym ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, a jego włókna są bardzo wytrzymałe.

Kupując lniany top oszczędzasz zużycie 13 półtoralitrowych butelek wody.

Copyright Wild’n’Slow 2020 | Project design SHABLON

Copyright Wild’n’slow 2019 | 2020
Project design SHABLON