fly

LINEN DRESS

PRZEDSPRZEDAŻ SUKIENKA FLY 

Ten wyjątkowy letni model w kolorze jasnego indygo zostanie uszyty w limitowanej serii

Zamów swoją sukienkę Fly już teraz

linen

STORY

Design

Sukienka Fly zapinana na guziki z masy perłowej, pięknie profilowanym gorsetowym dekoltem w kształcie serca, ze zdobionymi ramionami. Ozdobne paski na plecach dodają lekkości i seksapeal’u bez odsłaniania bielizny. Dół sukienki w kształcie litery A, sprawia, że jest ultra wygodna, nie opina bioder i brzucha, jednocześnie nadaje lekkości sylwetce.

naturalnie

dlatego, że #thereisnoplanetb

 

 

Len z którego jest uszyta sukienka Fly to naturalny materiał, który łatwo można poddać recyklingowi, aby tworzyć nowe. A dzięki temu, że nie ma w nim domieszek len rozkłada się w przeciągu kilku tygodni

 

Lniana sukienka, którą oddajemy w Twoje ręce jest dopieszczona w najmniejszych szczegółach – przycinamy odstające nitki, sprawdzamy szwy, pakujemy ręcznie aby oddać szacunek wszystkim, którzy włożyli serce w powstanie tej sukienki.

 

 

Fly, tak jak pozostałe nasze produkty ma krótką drogę od nas do Ciebie. Dzięki temu, że produkujemy lokalnie, ograniczamy szkodliwy wpływ mody na środowisko.

dlaczego

PRZEDSPRZEDAŻ

Powód numer 1. Przedsprzedaż jest ekologiczna.
 
Dzięki temu szyjemy tyle ile potrzeba, bez marnotrawstwa surowców, energii, wody. Bez nadmiernej produkcji. Co jest dobre dla Planety, bo nie tworzymy nadmiaru. Szyjemy około 10% więcej na ewentualne wymiany.
 
Powód nr 2. Przedsprzedaż jest ekonomiczna.
 
Jest korzystna dla Ciebie, ponieważ możesz zakupić Mary’Lin w niższej cenie. Dzięki temu pracujemy bez pośredników, a co za tym idzie bez konieczności podwyższenia kosztów. Nie płacimy za dodatkowe magazynowanie. Nie mamy dead-stocków. Zero marnotrawstwa.
 
Dlatego, że #thereisnoplanetb

Do końca przedsprzedaży pozostało :

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Copyright Wild’n’Slow 2023

Copyright Wild’n’Slow 2023