Projekt : Bluzki Caro’Lin & Crista’Lin

Projekt bluzek Caro’Lin i Cristallin…

 

Tak jak Tobie, marzyła nam się przewiewna lniana bluzka, którą łatwo nosić na co dzień w wielu stylizacjach.

Kiedy zaczęliśmy prace konstruktorskie okazało się, że mamy morze pomysłów na tę bluzkę. Dlatego powstały dwie.

Caro’Lin & Crista’Lin to dwie bluzki z delikatnego lnu o słonecznej świeżości

Dialog między światłem a cieniem, odsłanianie i zakrywanie poprzez grę przezroczystości. Uwodzenie bez ujawniania.

Caro’Lin i Crista’Lin to połączenie geometrycznych form ze swobodą lata, to dwa odcienie bieli.

Świetlista sylwetka z dozą nonszalancji, w lekkością prowadzi nas do lata

BLUZKA CRISTA’LIN

Luźna bluzka z lnu z certyfikatem Oeko-Tex z długimi rękawami zakończonymi mankietami na trzech cienkich gumkach. Lniana bluzka Crista’Lin jest zapinana na guziki z masy perłowej, co pozwala ją nosić całkowicie zapiętą i uwidocznić przymarszczony kołnierz na stójce, lub rozpiętą uwidoczniając dekolt.

Wysokość stójki to 3 centymetry, tyle samo co długość marszczonych mankietów, ten szczegół nadaje spójności całej konstrukcji.

Na ramionach faluje falbanka, jej długość nie przekracza linii ramion, co pozwala w zachowaniu odpowiednich proporcji.

Struktury nadaje płaska zakładka biegnąca horyzontalnie na plecach i przodzie. Ta graficzna linia sprawia, że lniana bluzka Crista’Lin, nabiera nowoczesności i jest naprawdę wyjątkowa.

Wybraliśmy do niej delikatny len o gramaturze 114g/m2 w kolorze śnieżnej bieli. Jego regularny splot sprawia, że ta lniana bluzka wygląda szlachetnie i elegancko.

BLUZKA CARO’LIN

Caro’Lin to luźna bluzka z lnu z certyfikatem Oeko-Tex. Bluzka z dekoltem w kształcie litery V, wygodna i łatwa do noszenia na co dzień i w eleganckich stylizacjach.

Lniana Bluzka Caro’Lin ma szczególnie piękne i precyzyjnie opracowane balonowe rękawy zakończone mankietami zapinane na trzy guziki z masy perłowej. Największym wyzwaniem było stworzenie idealnej formy, ani zbyt surowej ani zbyt przesyconej romantycznymi szczegółami.

Wybraliśmy do niej cudowny len o gramaturze 150g/m2 w kolorze złamanej śmietanowej bieli. Jego splot jest wytrzymały i bardzo oddychający, przyjemny w noszeniu przez cały rok i dający uczucie świeżości latem.

uśmiechnięta kobieta w białej bluzce

Copyright Wild’n’Slow 2023

Copyright Wild’n’Slow 2023