linen

STORIES 

Linen Stories to opowieść o świetliście wibrującym lnie. O cieniu, który nabiera życia w świetle. O jasności. To mariaż świetlistych i głębokich kolorów.

Jest lato.
 
Lato to czas prostoty i beztroski, czas marzeń i kreacji, i słońca.
 
W letniej kapsule sylwetka jest swobodna, stawia na luz i ruch: miękkie bluzki w drobne paski, niezobowiązujące i delikatne sukienki, szczypta romantyzmu połączona z klasyką zatopiona w słonecznej świeżości.

BORN
TO BE

[cwp_et_pb_layout_slider_standard loop_slider=”on” use_urlhash=”off” admin_label=”Anything Slider” module_class=”born-slider” _builder_version=”4.5.1″ background_color=”#F6F3F1″ custom_button_prev=”on” button_prev_text_size=”10px” button_prev_text_color=”rgba(0,0,0,0)” button_prev_bg_image=”https://www.wildnslow.com/wp-content/uploads/2019/06/Arrow_left.svg” button_prev_bg_size=”contain” button_prev_use_icon=”off” custom_button_next=”on” button_next_text_size=”10px” button_next_text_color=”rgba(0,0,0,0)” button_next_bg_image=”https://www.wildnslow.com/wp-content/uploads/2019/06/Arrow_right.svg” button_next_bg_size=”contain” button_next_use_icon=”off” custom_margin=”-60px|||60px” custom_margin_tablet=”|||0px” custom_margin_phone=”” custom_margin_last_edited=”on|tablet” _i=”1″ _address=”0.1.0.1″ /]

Wszystko dlatego, że:

#thereisnoplanetb

len

DLACZEGO?

Len produkuje się w Europie: Francji, Belgii, Holandii, Polsce, gdzie obowiązują rygorystyczne normy dotyczące użycia pestycydów. 

 

Otwarta struktura lnu sprawia, że jest on oddychający, świetny na upały i szybkoschnący. Poza tym ma właściwości antybakteryjne i antyalergiczne, a jego włókna są bardzo wytrzymałe.

Kupując lniany top oszczędzasz zużycie 13 półtoralitrowych butelek wody.

Copyright Wild’n’Slow 2023

Copyright Wild’n’Slow 2023